Наш педагогічний колектив

Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни.

Якщо дитина живе:

- з похвалою, вона вчиться захоплюватись.

- з чесністю, вона вчиться справедливості.

- в безпеці, вона вчиться вірити.

- з дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов.

Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.
Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу. Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

З 16 педагогічних працівників - 14 з вищою освітою, 8 педагогам присвоєна вища кваліфікаційна категорія, 2 мають звання "вихователь - методист". В штаті є практичний психолог, 2 вчителя - логопеда, інструктор з фізкультури, музкерівник, старша медсестра.

Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими.

Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один одного привітно, жити в дружбі та злагоді.

Нам є чим пишатися, бо до нас діти йдуть із радістю, а це - найвища нагорода за працю.

Кiлькiсть переглядiв: 0