Щоранку привітно вітає дітей та їхніх батьків гарний, затишний дитячий садочок „Орлятко” - неповторна й самобутня країна малечі. Тут очікують на них теплота людських сердець, атмосфера родинного затишку, психологічний комфорт.

Режим роботи закладу

Заклад дошкільної освіти працює за п'ятиденним робочим тижнем протягом 12 годин.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові тощо.

Щоденний графік роботи закладу з 07.00 до 19.00 .

Що таке є наш садок?

Це будинок для діток, де дзвінкий лунає сміх, ігри, радощі для всіх; друзі, іграшки яскраві і заняття всі цікаві. У життя найперший крок - це дитячий наш садок.

Що таке є наш садок?

Наче клумба діточок. Тут малята не сумують: і співають, і танцюють, в ігри грають залюбки, і читають казочки.

Що таке є наш садок?

Це чудовий світ казок, це фантазії політ, це дитячий добрий світ.

/Files/photogallery/орл.jpg

Особлива увага в закладі приділяється

здоров’ю малят, навчанню рідної мови, різнобічному розвитку, формуванню у дітей початків громадянської свідомості , соціальної поведінки , а також розкриттю у них природних нахилів , здібностей. Ці складові освітньо-виховного процесу лягли в основу змісту, методів навчання і виховання дітей.

Вся навчально-виховна робота в закладі проводиться

згідно завдань Базових програм та ґрунтується на основних позиціях Закону України „Про дошкільну освіту”, "Положення про дошкільний заклад", "Статут дошкільного навчального закладу".

Через призму завдань, що стоять перед закладом, вирішується проблема особистісно-орієнтованого підходу дорослого до дітей, тобто забезпечення умов, за яких кожен здобуває можливості для свого розвитку, прояву своєї індивідуальності, реалізації потенціальних можливостей і здібностей, стає творчою особистістю. На базі закладу неодноразово проводилися районнісемінари - практикуми, конференції, методоб’єднання.

В 2009 році дошкільний заклад атестаційною комісією був визнаний атестованим за високим рівнем з відзнакою.

Кiлькiсть переглядiв: 0